ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ

     У відповідності до статтей 9,13 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Полтавської обласної ради “Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення (крім корисних копалин) у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області та Порядку видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області”, а також відповідний аналіз регуляторного впливу.

     Проектом рішення пропонується затвердити Порядки встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення (крім корисних копалин) у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення та видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області.

     Прийняття регуляторного акту дозволить встановити в області єдиний порядок спеціального використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення, що надасть можливість суб’єктам господарювання здійснювати їх науково-обґрунтоване використання, сприяючи економічному розвитку Полтавської області.

     Проект рішення не обмежує прав громадян щодо загального використання природних ресурсів, яке за умов додержання загальних вимог щодо охорони навколишнього природного середовища проводиться безоплатно, без закріплення природних ресурсів за окремими особами і надання відповідних дозволів.

     Зауваження і пропозиції до проекту рішення Полтавської обласної ради просимо надавати до Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва (01011, м.Київ, вул. Арсенальна, 9/1, е-mail: mail@dkrp.gov.ua), а також до Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації (36000, м. Полтава, вул. Зигіна 1, е-mail: eko@adm-pl.gov.ua).

     Всі звернення і пропозиції від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань просимо надавати в письмовому вигляді або на електронних носіях за вказаними адресами, протягом одного місяця з дня оприлюднення зазначеного проекту рішення Полтавської обласної ради.

 

Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів
Полтавської обласної державної адміністрації
«21» листопада 2013 року

 

Попередня сторінка