Рішення Полтавської обласної ради
Другого засідання двадцять третьої сесії шостого скликання

від 01 липня 2014 року

"Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення (крім корисних копалин) у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області та Порядку видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області"

    
    Керуючись статтями 15, 39, 43 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, статтями 9, 9-1 Закону України “Про природно-заповідний фонд України”, статтею 1 Закону України “Про Перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності”, статтею 4-1 Закону України “Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, статтею 16 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, пунктами 1,2 Положення про порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 10.08.1992 № 459 (із змінами), та з метою врегулювання питання спеціального використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідно фонду місцевого значення Полтавської області,


                                                             ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:


    1. Затвердити Порядок встановлення лімітів на використання природних ресурсів місцевого значення (крім корисних копалин) у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області (додаток 1).


    2. Затвердити Порядок видачі дозволів на спеціальне використання природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області (додаток 2).


    3. Рекомендувати районним державним адміністраціям, виконавчим комітетам міських рад міст обласного значення, Державній екологічній інспекції у Полтавській області, Полтавському обласному управлінню лісового та мисловського господарства відповідно до своїх повноважень забезпечити державний контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства при спеціальному використанні природних ресурсів у межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області.


    4. Рекомендувати Полтавській обласній державній адміністрації скасувати розпорядження від 05.04.1996 № 178 “Про затвердження Порядку встановлення лімітів на використання природних ресурсів в межах територій та об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення Полтавської області” у зв’язку із змінами у природоохоронному законодавстві.


    5. Оприлюднення цього рішення, а також організацію його виконання покласти на Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації, контроль за його виконанням - на постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.


                                   ГОЛОВА ОБЛАСНОЇ РАДИ                                   П.В. ВОРОНА


 

Попередня сторінка