ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ


НАКАЗ

09.09.2015                                                                                                                  № 39

Зареєстровано
у Головному управлінні юстиції
у Полтавській області
"21" вересня 2015 р. за № 71/2215

 

 

Про внесення змін до наказу
Департаменту від 15 січня 2014 року  
№ 03

Відповідно до статті 22 Закону України "Про звернення громадян", Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування",

НАКАЗУЮ:

1.Внести до наказу Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації від 15 січня 2014 року № 03 "Про затвердження Порядків проведення особистого і виїзного прийомів громадян директором і заступниками директора Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації", зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 24.01.2014 р. за №2/2031, таку зміну:

    у заголовку та тексті наказу слова "Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації" замінити словами "Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації" (у відповідних відмінках).

2.Внести до Порядку організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, затвердженого наказом № 03, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 24.01.2014 р. за №2/2031, таку зміну:

    у заголовку та тексті Порядку слова "Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації" замінити словами "Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації" (у відповідних відмінках)(додається).

3.Внести до Порядку організації та проведення виїзного прийому громадян керівництвом Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації, затвердженого наказом № 03, зареєстрованому в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 24.01.2014 р. за №2/2031, таку зміну:

    у заголовку та тексті Порядку слова "Департамент з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації" замінити словами "Департамент екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації" (у відповідних відмінках)(додається).

4.Юридичній службі Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської обласної державної адміністрації (Бодак О. М.) у встановленому законодавством порядку подати цей наказ на державну реєстрацію до Головного управління юстиції у Полтавській області.

5.Відділу експертизи, моніторингу та зв'язків з громадськістю (Корнюшкіна І. М.) забезпечити офіційне опублікування в засобах масової інформації цього наказу.

6.Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

7.Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Директор Департаменту                                                                                     І.А. Піддубний
    

 

Попередня сторінка