ДОНОРСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ (контактна інформація)

Назва організації Контактна особа/адреса Телефон Факс Е- mail
Британська Рада Simon Williams, Аліна Тараненко, Світлана Васільченко, Василь Губарець 490-5600 490-5605 simon.williams@britishcouncil.org.ua
alina.taranenko@britishcouncil.org.ua
svetlana.vasilchenko@britishcouncil.org.ua
vasyl.hubarets@britishcouncil.org.ua
(www.britishcouncil.org.ua)
Британська Агенція з міжнародного розвітку, Посольство Великобританії Steve Clarke, Paola Pavlenko, Ольга Сандакова 462-0011/12 462-0013 steve@dfid-be.kiev.ua
paola@dfid-be.kiev.ua
olga@dfid-be.kiev.ua
CAP Counterpart Alliance for Partnership Hugh Orozco, Sarah Tweed 461-4812 295-5314 hugh@counterpart.org.ua
sarah@counterpart.org.ua
Канадська Агенція з міжнародного розвитку, Посольсьва Канади Emil Baran, Наталія Заварзіна (31, Ярославів вал) 464-1144 464-0248 emil.baran@dfait.maeci.gc.ca
natalia.zavarzina@dfait.maeci.gc.ca 
Представництво Європейського Союзу Sven Holdar, Ignasio Suarez 462-0010 462-0920 sven.holdar@delukr.cec.eu.int
ignasio.suarez@delukr.cec.eu.int
Фонд Євразія Maria Aronson, Олена Пецун 295-1065 295-1065 maronson@eurasia.kiev.ua
yp@eurasia.kiev.ua        
Дім Свободи Partnership for Reform in Ukraine Тетяна Хмиз, John Kubiniec, Лариса Татаринова (12/10, Malopidvalna) 238-6868 238-6869 khmyz@freedomhouse.kiev.ua
kubiniec@freedomhouse.kiev.ua
tatarinova@freedomhouse.kiev.ua
fh@freedomhouse.kiev.ua         
Дім Свободи/, Польсько- Американсько- Українська Ініціатива по співробитництву (PAUCI) Андрей Дещиця, Святослав Павлюк  (12/10, Malopidvalna) 238-6868 238-6869 ad@pauci.kiev.ua
sp@pauci.kiev.ua
Міжнародний фонд Відродження Олена Бех, Евген Бистрицкий, Dzvenislava Novakivska 216-1253, 216-2596 216-7629 bekh@irf.kiev.ua
novakivska@irf.kiev.ua
Фонд Мотта Nick Deychakiwsky (керівник проекту), Світлана Супрун 420-2-2499-31801 (Прага)
8-050-334-2627(Київ)
  nick@deychakiwsky@ecn.cz
mottfnd@carrier.kiev.ua
Національний Інститут Демократії Tom Cormier, Joanne Pugh, Roger Pugh, Олена Боцько 244-3801 462-0382 tom@ndi.kiev.ua
joanne@ndi.kiev.ua
roger@ndi.kiev.ua
olena@ndi.kiev.ua
Відділ преси, освіти та культури Посольства США Nyetta Yarkin, Ірина Смоліна, Віра Максимова 213-2532 213-3386 nyakin@usinfo.usemb.kiev.ua
ira@usinfo.usemb.kiev.ua
vm@usinfo.usemb.kiev.ua
Агенство США з міжнародного розвитку Sylvia Babus, Марія Доценко, Костянтин Якубенко, Тетяна Тимошенко, Яна Жамбекова 462-5678 462-5834 sbabus@usaid.gov
mdotsenko@usaid.gov

kyakubenko@usaid.gov
timoshenko@usaid.gov
yzhambekova@usaid.gov
Прогамма розвитку представництва Об'єднаних Націй Олена Січкар, Douglas Gardner 293-9363 293-3412 olenas@un.kiev.ua
    
UNICEF Віктор Карпенко, Mikael Aleksanyan 253-0479 253-2607 Vkarpenko@unicef.ch
Вінрок Консорціум Grace Warnecke, Ellie Valentine, Nellie Connors 238-6292 238-6293 grace@winrock.kiev.ua
ellie@winrock.kiev.ua
nellie@winrock.kiev.ua
Світовий Банк Дмитро Деркач 490-6671/72/73 490-6670 Dderkatch@worldbank.org
ISAR- Єднання Олена Губар, Ірина Белашова 269-8542   Irina@isar.kiev.ua
Ednannia@isar.kiev.ua

helena@isar.kiev.ua
ABA-CEELI Амеріканська Правнича Асоціація Tamara Lashbrook, Adele Baker, Liza Lemanczyk, (Shovkovychna 9) 490-3702 490-3705 tlashbrook@abaceeli.kiev.ua
abaker@abaceeli.kiev.ua
lleman@abaceeli.kiev.ua
UMREP Ринкова реформа- освітній проект Marta Kolomayets, (Shovkovychna 42/44, 11th floor) 490-6988 490-6989 pbnmartak@aol.com
Посольсьво Нідерландів Катерина Бардадим, Meie Kiel 216-9834 216-8105 kateryna.bardadym@minbuza.nl
meie.kiel@minbuza.nl
Development Associates (колишній IFES) David Kupperschmidt 8-050-3304194   david@devassocl.kiev.ua
Корпус Миру Karl Beck, Donna Fiebelkorn 220-1183 220-6351 kbeck@ua.peacecorps.gov
dfiebelkorn@ua.peacecorps.gov
IREX- IATP Myron Hirniak, Оксана Майдан, Artur Yeremenko, Tim O'Connor (IREX Promedia) 229-0772    
Посольсьво Велікобританії Nicole Davison     Nicole.Davison@kiev.mail.fco.gov.uk
Medecins sans Frontieres (Лікарі без кордонів) Joost van der Meer 220-7503, 220-6709, 220-4586

220-7503, 220-6709, 220-4586

cm@msf.kiev.ua


На початок         Попередня сторінка