Фінансування природоохоронних заходів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища України
     Фінансування заходів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища здійснюється відповідно до Порядку планування та фінансування природоохоронних заходів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища України, затвердженого наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища України від 21.05.2002 р. № 189 та Положення про Державний фонд охорони навколишнього природного середовища України.
     Райдержадміністрації, районні, міські, селищні, сільські ради та інші організації подають до Департаменту з питань нафтогазового комплексу, промисловості, екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації запити встановленої форми (у двох примірниках) на фінансування у наступному році природоохоронних заходів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища України з 1 січня до 15 квітня поточного року. Департамент розглядає відповідні запити, і за умови наявності та вірного оформлення всіх документів та додатків до запиту, в місячний термін направляє до Міністерства екології та природних ресурсів України.
     До запитів на фінансування природоохоронних заходів з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища замовниками додаються наступні документи:
1) кошторис витрат, які будуть здійснюватись за рахунок коштів Державного фонду охорони навколишнього природного середовища;
2) графік реалізації природоохоронного заходу;
3) договір з підрядною організацією (або інші документи, які підтверджують виконання природоохоронного заходу);
4) підстава для виконання проекту;
5) екологічний висновок до запиту (формує Департамент).

На початок                         Попередня сторінка