Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування.

№ п/п Дата оприлюднення Замовник Повідомлення про оприлюднення
43. 19.06.2019 Новооріхівська сільська рада Лубенського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план розвитку села Ромодан Лубенського району Полтавської області"
42. 19.06.2019 Новооріхівська сільська рада Лубенського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план розвитку села Новооріхівка Лубенського району Полтавської області"
41. 19.06.2019 Новооріхівська сільська рада Лубенського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план розвитку села Величківка Лубенського району Полтавської області"
40. 13.06.2019 Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області Повідомлення про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації "Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів біля села Нижні Млини в адміністративних межах Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, для забезпечення учасників бойових дій та інвалідів війни, що проживають на території Щербанівської сільської ради, земельними ділянками для індивідуального дачного будівництва"
39. 13.06.2019 Щербанівська сільська рада Полтавського району Полтавської області Повідомлення про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації "Детальний план території, розташованої за межами населених пунктів біля села Буланове в адміністративних межах Щербанівської сільської ради Полтавського району Полтавської області, для забезпечення учасників бойових дій та інвалідів війни, що проживають на території Щербанівської сільської ради, земельними ділянками для індивідуального дачного будівництва"
38. 04.06.2019 Абазівська сільська рада Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населенного пункту Рожаївка Полтавського району Абазівської сільської ради Полтавської області"
37. 04.06.2019 Абазівська сільська рада Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населенного пункту Долина (попередня назва Червона Долина) Полтавського району Абазівської сільської ради Полтавської області"
36. 04.06.2019 Абазівська сільська рада Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населенного пункту Соломахівка Полтавського району Абазівської сільської ради Полтавської області"
35. 04.06.2019 Абазівська сільська рада Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населенного пункту Лаврики Полтавського району Абазівської сільської ради Полтавської області"
34. 04.06.2019 Штомпелівська сільська рада Хорольського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та Плану зонування території села Лобкова Балка Хорольського району Полтавської області
33. 04.06.2019 Виконавчий комітет Гребінківської міської ради Полтавської області Повідомлення про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту містобудівної документації "Детальний план території, обмеженої провулком Спортивний, вулицями Незалежності та Миру, провулком О. Припутня, вулицею Євгена Гребінки в м. Гребінка Полтавської області"
32. 31.05.2019 Штомпелівська сільська рада Хоролського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту Генерального плану та плану зонування території с. Штомпелівка, Хорольського району Полтавської області"
31. 31.05.2019 Петрівська сільська рада Чутівського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Детального плану території кварталу, обмеженого вул.Лермонтова, Озерною та місцевими проїздами в с. Петрівка Чутівського району Полтавської області"
30. 31.05.2019 Гадяцька міська рада Лубенського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації - Генеральний план з розробкою плану зонування території села Біленченківка, Гадяцького району Полтавської області та звіту про стратегічну екологічну оцінку з метою отримання та врахування пропозицій та зауважень громадськості
29. 29.05.2019 Остапівська сільська рада Лубенського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення, початок та терміни процедури проведення громадських обговорень та слухань проекту містобудівної документації місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план  території в с. Остапівка, обмеженої земельної ділянки з метою нового будівництва складу сільськогосподарської продукції по вул.Вишнева, 18ю, с.Остапівка Лубенського району Полтавської області"
28. 22.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Генерального плану та плану зонування території села Малі Козуби Полтавського району Полтавської області"
27. 22.05.2019 Сергіївська сільська рада Гадяцького району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення, початок та терміни процедури проведення громадських обговорень та слухань проекту містобудівної документації місцевого рівня та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту "Зміни до генерального плану села Лободине Гадяцького району Полтавської області в частині меж населеного пункту з розробкою детального плану територій для розміщення комплексу з приймання, доробки та відвантаження зерна у східній частині села"
26. 22.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Генерального плану та плану зонування території села Підлепичі Полтавського району Полтавської області"
25 22.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Генерального плану та плану зонування території села Твердохліби Полтавського району Полтавської області"
24. 15.05.2019 Виконавчий комітет Драбинівської сільської ради Новосанжарського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та план зонування села Драбинівка Новосанжарського району Полтавської області"
23. 13.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Генерального плану та плану зонування території села Сердюки Полтавського району Полтавської області
22. 13.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Генерального плану та плану зонування території села Гвоздиківка Полтавського району Полтавської області
21. 13.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Чередники Решетилівського району Мачухівської сільської ради Полтавської області
20. 13.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Браїлки Решетилівського району Мачухівської сільської ради Полтавської області
19. 07.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Плоске Решетилівського району Мачухівської сільської ради Полтавської області
18. 07.05.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Твердохліби Решетилівського району Мачухівської сільської ради Полтавської області
17. 19.04.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Левенцівка Решетилівського району Мачухівської сільської ради Полтавської області"
16. 19.04.2019 Виконавчий комітет Мачухівської сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Клименки Мачухівської сільської ради Полтавського району Полтавської області"
15. 02.04.2019 Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Коломацьке Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області".
14. 02.04.2019 Виконавчий комітет Коломацької сільської ради Полтавського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Коломацьке Коломацької сільської ради Полтавського району Полтавської області".
13. 22.03.2019 Котелевська селищна рада Полтавської області Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку "Детального плану територій, обмеженої вул. Миру, Івлева, місцевими проїздами та природною межею річкою Котелевка в смт.Котельва Полтавської області".
12. 22.03.2019 Мачухівська сільська рада Полтавського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку Генерального плану та плану зонування територій с. Калашники Полтавського району Полтавської області"
11. 06.03.2019 Красненська сільська рада Кобеляцького району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Внесення змін до генерального плану с.Красне Кобеляцького району Полтавської області в частині зміни меж населеного пункту з розробкою детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Миру, Степовою та місцевими проїздами для визначення можливості розміщення об'єкту сонячної енергетики"
10. 04.03.2019 Дібрівська сільська рада Диканського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план села Дячкове Диканського району Полтавської області"
9. 04.03.2019 Новосанжарська районна державна адміністрація Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування "Детальний план території ТОВ "ВСЗ" Екоутиль" по вул.Заводській, 25 у с.Зачепилівка Новосанжарського району Полтавської області.
8. 01.03.2019 Петрівська сільська рада Глобинського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план села Турбаї Глобинського району Полтавської області"
7. 13.02.2019 Демидівська сільська рада Решетилівського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Литвинівка на території Демидівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області"
6. 13.02.2019 Демидівська сільська рада Решетилівського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Пустовари на території Демидівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області"
5. 11.02.2019 Григоро-Бригадирівська сільська рада Кобеляцького району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Григоро-Бригадірівка на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області"
4. 11.02.2019 Григоро-Бригадирівська сільська рада Кобеляцького району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Солошине на території Григоро-Бригадирівська сільської ради Кобеляцького району Полтавської області"
3. 07.02.2019 Котелевська селищна рада Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Чернещина на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області"
2. 07.02.2019 Котелевська селищна рада Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Камінне на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області"
1. 07.02.2019 Котелевська селищна рада Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологіну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та план зонування території населеного пункту Михайлове на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області"