Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування.

№ п/п Дата оприлюднення Замовник Повідомлення про оприлюднення
7. 13.02.2019 Демидівська сільська рада Решетилівського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Литвинівка на території Демидівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області"
6. 13.02.2019 Демидівська сільська рада Решетилівського району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Пустовари на території Демидівської сільської ради Решетилівського району Полтавської області"
5. 11.02.2019 Григоро-Бригадирівська сільська рада Кобеляцького району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Григоро-Бригадірівка на території Григоро-Бригадирівської сільської ради Кобеляцького району Полтавської області"
4. 11.02.2019 Григоро-Бригадирівська сільська рада Кобеляцького району Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Солошине на території Григоро-Бригадирівська сільської ради Кобеляцького району Полтавської області"
3. 07.02.2019 Котелевська селищна рада Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Чернещина на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області"
2. 07.02.2019 Котелевська селищна рада Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території населеного пункту Камінне на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області"
1. 07.02.2019 Котелевська селищна рада Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологіну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та план зонування території населеного пункту Михайлове на території Котелевської селищної ради Котелевського району Полтавської області"