Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування.

Дата оприлюднення Замовник Повідомлення про оприлюднення
18.02.2020 Виконавчий комітет
Зуєвецької сільської ради Миргородського району Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генерального плану села Зуївці Миргородського району Полтавської області".
18.02.2020 Виконавчий комітет
Решетилівської міської ради Решетилівського району Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план населеного пункту з розробкою плану зонування села Прокопівка Решетилівського району Полтавської області".
18.02.2020 Виконавчий комітет
Решетилівської міської ради Решетилівського району Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план населеного пункту з розробкою плану зонування села Сені Решетилівського району Полтавської області".
18.02.2020 Виконавчий комітет
Решетилівської міської ради Решетилівського району Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план населеного пункту з розробкою плану зонування села Білоконі Решетилівського району Полтавської області".
14.02.2020 Виконавчий комітет
Полтавської міської ради
Повідомлення про оприлюднення проекту детального плану території на перетині вул. Героїв АТО та вул. Нікітченка та Звіту про стратегічну екологічну оцінку.
11.02.2020 Чутівська районна державна адміністрація
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Детальний план території під будівництво свинокомплексу з закінченим виробничим циклом відгодівлі 12-ти тисячного поголів'я в рік за межами населених пунктів с.Василівка та с.Левенцівка Чутівського району Полтавської області".
11.02.2020 Чутівська районна державна адміністрація
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Детальний план території під будівництво комбікормового заводу за межами населеного пункту с.Василівка Чутівського району Полтавської області".
10.02.2020 Базилівщинська сільська рада
Машівського району
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план села Базилівщина Машівського району Полтавської області".
28.01.2020 Солонцівська сільська рада
Миргородського району
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план розвитку сіл Солонці, Бессараби, Коптів та Мареничі Миргородського району Полтавської області".
28.01.2020 Виконавчий комітет Новосанжарської селищної ради
Новосанжарського району
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Генеральний план та план зонування території (у складі генерального плану) села Зачепилівка Новосанжарського району Полтавської області".
28.01.2020 Остапівська сільська рада
Великобагачанського району
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Остап'є Великобагачанського району Полтавської області".
27.01.2020 Чутівська селищна рада
Чутівського району
Полтавської області Виконавчий комітет
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план с розробкою плану зонування села Кантемирівка Чутівського району Полтавської області".
27.01.2020 Чутівська селищна рада
Чутівського району
Полтавської області Виконавчий комітет
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план с розробкою плану зонування села Водяне Чутівського району Полтавської області".
02.01.2020 Хорольська районна державна адміністрація
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту документа державного планування містобудівної документації Детального плану території на розміщення об’єкту містобудування "Реконструкція існуючої автозаправної станції з магазином та кафетерієм із встановленням національного заправника газу (АГЗП) по вулиці Глибокодолинська, 2а в с.Глибока Долина Хорольського району Полтавської області.
02.01.2020 Пустовійтівська сільська рада
Глобинського району
Полтавської області
Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування "Генеральний план села Пустовійтове та Балабушині Верби Глобинського району Полтавської області поєднаного з детальним планом території окремих частин та планом зонування" та звіту про стратегічну екологічну оцінку.
27.12.2019 Глобинська міська рада Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території ТОВ "АПО "Цукровик Полтавщини"" по вулиці Заводській, м. Глобине, Полтавської області.
27.12.2019 Гадяцька міська рада Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування "Генеральний план з розробкою плану зонування території с.Степаненки Гадяцького району, Полтавської області" та звіту про стратегічну оцінку.
23.12.2019 Гребінківська міська рада Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями Паркова та Гоголя в с. Слободо-Петрівка Гребінківського району Полтавської області
21.12.2019 Верхньоланнівська сільська рада Карлівський район Полтавська область Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Верхня Ланна Карлівського району Полтавської області"
19.12.2019 Лисівська сільська рада Гадяцького району Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генерального плану та плану зонування села Лисівка Лисівської сільської ради Гадяцького району Полтавської обл."
19.12.2019 Березоворудська сільська рада Пирятинського району Полтавської області  Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та ЗВІТУ про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генерального плану села Березова Рудка Пирятинського району Полтавської обл."
19.12.2019 Шишацька районна державна адміністрація Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план частини території населеного пункту (с. Нижні Яреськи) для розміщення артезіанської свердловини для питного водопостачання с.Нижні Яреськи"
17.12.2019 Старицьківська сільська рада Машівського району Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план з планом зонування території населеного пункту села Рубанівка Машівського району Полтавської обл."
16.12.2019 Лобачівська сільська рада Решетилівського району Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Лобачі Решетилівського району Полтавської обл."
16.12.2019 Лобачівська сільська рада Решетилівського району Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Глибока Балка Решетилівського району Полтавської обл."
13.12.2019 Кременчуцька районна державна адміністрація Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Детальний план території для розміщення сортувальної станції ТПВ з площадкою тимчасового зберігання ТПВ за межами населених пунктів (поблизу с.Підгірне) Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл."
13.12.2019 Ковалевська  сільська рада Котелевського району Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівного проекту "Генеральний план с.Ковалеве на територій Ковалевської сільської ради Котелевського району Полтавської обл."
13.12.2019 Кременчуцька районна державна адміністрація Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Детальний план території для розміщення сортувальної станції ТПВ та підприємства по переробці втор.сировини за межами населених пунктів (поблизу с.Білецьківка) Білецьківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл."
10.12.2019 Сарівська сільська рада Гадяцького району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування "Генеральний план з розробкою плану зонування території с. Сари Сарівської сільської ради, Гадяцького району, Полтавської області" та звіту про стратегічну оцінку.
10.12.2019 Сахнівщинська сільська рада Машівського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Петрівка Машівського району Полтавської області"
05.12.2019 Виконавчий комітет Миргородської міської ради Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації Детального плану території кварталу, обмеженого вулицями: Гоголя, Озерною, Лікарняною, Садовою в м. Миргороді Полтавської області.
05.12.2019 Новомихайлівська сільська рада Решетилівського району Полтавської області Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та ЗВІТУ про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генерального плану села Нова Михайлівка  Решетилівського району Полтавської області".
03.12.2019 Кременчуцька районна державна адміністрація Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Детальний план території для визначення земельної ділянки під розташування сортувальної станції з площадкою тимчасового зберігання ТПВ за межами населених пунктів Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської обл."
03.12.2019 Кременчуцька районна державна адміністрація Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку "Детальний план території по вулиці Квітковій за межами населених пунктів Піщанської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області"
27.11.2019 Федорівська сільська рада Глобинського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Попівка Глобинського району Полтавської області"
22.11.2019 Управління житлово-комунального господарства архітектури та містобудування Шишацької склищної ради Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту "Детальний план території в північній частині с.Чернишівка, Шишацького району Полтавської області, обмеженої вулицями Новоселівка, Підлісна та житловою (садибною) забудовою, з метою розміщення центру соціальної активності комунальної установи "Центр надання соціальних послуг Шишацької селищної ради"
20.11.2019 Дмитрівська сільська рада Машівського району Полтавської області, Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Дмитрівка Машівського району Полтавської області"
20.11.2019 Терешківська сільська рада Полтавського району Полтавської області, Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Зінці Полтавського району Полтавської області"
20.11.2019 Терешківська сільська рада Полтавського району Полтавської області, Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Мале Микільське Полтавського району Полтавської області"
20.11.2019 Терешківська сільська рада Полтавського району Полтавської області, Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Курилехівка Полтавського району Полтавської області"
20.11.2019 Терешківська сільська рада Полтавського району Полтавської області, Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Кашубівка Полтавського району Полтавської області"
20.11.2019 Терешківська сільська рада Полтавського району Полтавської області, Виконавчий комітет Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та План зонування території села Безручки Полтавського району Полтавської області"
12.11.2019 Виконавчий комітет Бреусівської сільської ради Козельщинського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генерального плану сіл Красносілля, Новоселівка, Чечужене, Хмарине Козельщинського району Полтавської області"
12.11.2019 Виконавчий комітет Лютенської сільської ради Гадяцького району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генерального плану села Лютенька Гадяцького району Полтавської області"
07.11.2019 Березоворудська сільська рада Пирятинського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план з розробкою плану зонування села Мар'їнське Пирятинського району Полтавської області"
10.10.2019 Сахнівщинська сільська рада Машівського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план та план зонування території села Сахнівщина, Машівського району Полтавської області"
08.10.2019 Виконавчий комітет Краснолуцької сільської ради Гадяцького району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення початок та терміни процедури проведення громадських обговорень та слухань проекту містобудівної документації місцевого рівня "Генеральний план з розробкою плану зонування с.Гречанівка, Гадяцького району, Полтавської області" та звіту про старатегічну екологічну оцінку (СЕО) до нього.
03.10.2019 Виконавчий комітет М'якеньківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план села Шрамки, М'якеньківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області"
03.10.2019 Виконавчий комітет М'якеньківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну оцінку містобудівної документації "Генеральний план села М'якеньківка, М'якеньківської сільської ради Решетилівського району Полтавської області"